Návod na vložení virtuální prohlídky Business View na firemní stránku Facebook

Krok 2


Vyberte stránku, kterou máte ve správě a na kterou chcete virtuální prohlídku vložit. Po výběru stránky klikněte na možnost ¨Přidat kartu stránky¨.

Krok 3


Na Vaší Facebook stránce klikněte na možnost Uvítání.

Krok 4


Nyní budete potřebovat HTML kód Vaší virtuální prohlídky. Jak najít HTML kód prohlídky naleznete v našem návodu na vložení virtuální prohlídky na webové stránky. Zvolte možnost ¨Vlastní velikost¨ a zadejte parametry šířka = 810, výška = 600. Zkopírujte kód níže pro vložení prohlídky na stránku Facebook.

Krok 5


V záložce Uvítání na Facebook stránce zvolte možnost ¨Configure Page Tab¨

Krok 6


Do textového pole níže vložte zkopírovaný HTML kód virtuální prohlídky z kroku č. 4. Následně klikněte na tlačítko ¨Save Settings¨.

Krok 7


Na stránce Woobox dále klikněte na možnost ¨Tab settigs¨ a změňte název záložky na Vaší Facebook stránce na ¨Virtuální prohlídka¨. Pro uložení názvu klikněte na ¨Save Settings¨.

Krok 8


Jako poslední krok je potřeba změnit umístění záložky s virtuální prohlídkou na hlavním navigačním panelu.


Tažením myši přetáhněte záložku v menu výše, aby byla v navigačním menu ihned viditelná. Virtuální prohlídka se Vám následně objeví v této záložce.

Máte potíže s vložením prohlídky na Facebook?

V případě jakéhokoliv problému se můžete kdykoliv obrátit na naši technickou podporu. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s vložením virtuální prohlídky Business View na Vaše webové stránky.

Radim Tvrdoň


Comments are closed.

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.