Minulý týden společnost Digital Domain představila 360° kameru, která obohatí tvůrce vysílání a publikování ve VR. Nyní představují obsah a oznamují také novou aplikaci, která shromažďuje výstupy i živé vysílání událostí. Jejich rostoucí sbírka interně vyráběného obsahu a zkušeností zaručují novou kvalitní aplikaci, která je nyní k dispozici. „V roce 2016 jsme zaznamenali významný pokrok v oblasti VR zařízení,“ uvedl Amit Chopra, výkonný ředitel a generální ředitel společnosti Digital Domain. „Od mobilních telefonů až po VR systémy, tolik způsobů má divák k prozkoumání virtuálního světa. Existuje však obrovská poptávka po novém a zajímavém VR obsahu. V Digital Domain využíváme technologie a umění vizuálních efektů, abychom vytvořili neuvěřitelnou zkušenost, která inspiruje publikum. “
Tato nová aplikace překlenuje propast mezi Digital Domain a jejich publikem, zjednodušuje zážitky a přináší je na všechna důležitá VR zařízení. Mnoho podobných aplikací vychází z různých výrobních a tvůrčích skupin, a jak se liší? Aplikace Digital Domain představuje prémiový obsah včetně živého vysílání různých událostí a epizodického obsahu. Z tohoto hlediska je na trhu jedinečný. Kromě pasivního videa se dočkáme také inovace v obsahu. Jedná se o seriálový obsah, který přiměje zákazníky, aby se znovu a znovu vraceli ke svým VR zařízením. Seriálový obsah je v současné době velmi populární segment. Napomáhá tomu také fakt, že prémiový obsah získá dlouhodobě vyšší sledovanost než jednoúčelové tituly. Tohoto mezníku dosáhli například s obsahem Gorilla Doctors a World Surf League.
Právě teď můžete vše posoudit. Aplikace je spuštěna zdarma a již obsahuje solidní sbírku obsahu včetně traileru k původní sérii Monkey King, která má být brzy vydána. Aplikaci si stáhněte pro iOS, Android a Gear VR. Seriálový obsah je v současné době velmi populární segment. Napomáhá tomu také fakt, že prémiový obsah získá dlouhodobě vyšší sledovanost než jednoúčelové tituly. Tohoto mezníku dosáhli například s obsahem Gorilla Doctors a World Surf League.

Comments are closed.

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.