Výzva


V letní sezóně 2013 se 294 restaurací zúčastnilo Týdne restaurací v New Yorku. Pořádající organizace NYC & Company se na své stránky s profilem restaurací rozhodla umístit nové informační prvky, které by restauracím pomohlypřitáhnout pozornost dalších zákazníků.


Řešení


S cílem zvýšit zapojení zúčastněných restaurací vložila NYC Street View a Street View v Mapách Google na své webové stránky NYCgo.com. Zejména Street View, které nabízí plně interaktivní virtuální prohlídky interiérů firem, přináší návštěvníkům zcela novou možnost prohlédnout si zúčastněné restaurace.

pripadova_studie_nyc

A výsledky?


0
procent více prokliků
0
procent více rezervací
0
procent ocenilo prohlídku
Zápisy restaurací se Street View měly v průměru o 30 % vyšší míru prokliku v poměru k rezervacím.

Návštěvníci, kteří si prohlédli Street View dané firmy, se proklikali až na rezervační stránku v 50 % případů (o 20 % častěji než návštěvníci, kteří Street View nepoužili).84% z 1 300 dotázaných zákazníků uvedlo, že Street View hrálo důležitou roli při výběru restaurace.

NYC & Company

NYC & Company je oficiální turistická a marketingová organizace města New Yorku, která poskytuje služby jak 8 milionům obyvatel města, tak 54,3 milionům každoročních návštěvníků. Týden restaurací (NYC Restaurant WeekSM) se koná od roku 1992, kdy se uskutečnil jako historicky první akce svého druhu. Zúčastněné restaurace nabízejí propagační menu s pevnou cenou s cílem zvýšit návštěvnost a zaujmout nové zákazníky.

Znáte Street View?


Prohlídky Google Street View nabízí prvotřídní interaktivní prohlídky interiérů firem. Tyto 360° panoramatické prohlídky byly vloženy přímo na stránky NYCgo.com. Návštěvníci si mohli prohlédnout restauraci a rychle se seznámit s prostředím a vybavením míst, z nichž vybírali.

Comments are closed.

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.